Elastcom Plastonit Antiplakát

Inteligentní nátěrové hmoty

Aplikace a ředění

Používejte štětce s přírodním dlouhým vlasem. Nejdříve ošetřete nátěrem problematická místa - hrany, obtížně přístupná místa, matky a hlavice šroubů, nýty atd. Po zaschnutí proveďte kompletní nátěr. Nátěrové hmoty se nanáší křížovým nátěrem nebo v rovnoběžných pásech. Ředění max. 10% obj. ředidla Xylen.


Podmínky aplikace

Při provádění jednotlivých operací je jedním z nejdůležitějších kroků dostatečná příprava povrchu, a to v souvislosti s přilnavostí kompletního nátěrového systému. Realizační práce je nutno provádět dle podmínek pro nanášení. Při dešti, mlze a tvoření kondenzační vody je třeba práce zastavit, pokračovat lze po proschnutí podkladu. Technické otázky budou řešeny zaškolením v průběhu realizace. Realizační firmě se doporučuje provádět kontrolu jednotlivých mokrých i suchých vrstev a kontrolu nanášení. Kontrola se provádí pomocí příslušných měřících zařízení, např. měření mokré tloušťky hřebínkem, měření suché tloušťky tloušťkoměrem.

Aplikace AntiPlakátu

Nanáší se ručně štětcem nebo válečkem ve dvou vrstvách při spotřebě 0,2 kg/m2 na jednu vrstvu. Aplikace inertního materiálu se provádí bezprostředně po nanesení první vrstvy vrchního nátěru Aurel Elastcom, a to stavebním ručním mlýnkem. Po povrchovém zavadnutí se provádí druhý nátěr. Tato aplikace se u veřejného osvětlení provádí do výšky cca 2,5m.

Přilnavost k podkladu

Ochranný nátěrový systém HS ELASTCOM a AUREL ELASTCOM obsahují podíl termoplastů v nátěrovém filmu, což se příznivě podílí na jeho elasticitě na podkladech s různou teplotní roztažností. Při zasychání a vyzrávání dochází k určitému smrštění filmu, který, pokud je mechanicky nepoškozen, spolehlivě přilne k rozličným podkladům, ať již se jedná o staré nátěry, uhlíkovou ocel, Atmofix nebo žárově pozinkovanou ocel.

AKTUALITY

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový web www.opravtestrechu.cz, který vás...

12.02.2014 » Jarní seminář společností...

Dne 13.3.2014 pořádáme již druhý ročník "Jarního odborného...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti

Certifikace

ISO 9001:2009 management jakosti
ISO 14001:2005 enviromentální management

certifikace

Certifikace